Robíme správu IT skoro pre všetkých

Zaisťujeme správu serverov, PC a sietí. Chránime dáta pred útokmi. Vytvárame zálohovacie a recovery plán. Samozrejmosťou je technická a užívateľská podpora 24/7.  

U koho sme prijali zodpovednosť za IT

Uvedomujeme si, že IT je jedným z nástrojov na realizáciu cieľov, a preto vytvárame ideálne zázemie pre prácu. Potenciálne problémy vieme nielen vyriešiť, ale aj im včas predchádzame.

Jeden dodávateľ IT na všetky problémy

S nami máme všetky IT vyriešené, a preto sa môžeme bez obáv starať o to, čo nás živí.

Užívateľská a technická podpora s ľudským prístupom

Užívateľská a technická podpora v slovenčine alebo angličtine podľa Vašich potrieb. Sme k dispozícii aj 24/7 a vždy hovoríte s človekom.

10154

hodín strávených správou IT našich

24/7

naši technici sú non-stop na telefóne

2006

naša práca je rokmi zocelovaná

0

zákazníkov, ktorí prišli o svoje data

Tvorba projektov

Vytvorenie IT projektu je súčasťou každej novej firmy či nových priestorov. Projektovaním to však u nás nekončí. Samozrejmosťou je aj kompletné vybudovanie IT infraštruktúry, vrátane dodávky káblov a rozvodov.

Audit a návrh IT prispôsobený potrebám firmy

V prípade nového zákazníka vždy zmapujeme súčasnú situáciu v IT a navrhneme riešenie s ohľadom na veľkosť a potreby firmy.

Profesionalita v bezpečnosti dát a zálohovaní

Bezpečnosť Vašich dát je pre nás na prvom mieste. Chránime dáta pred hackerovými útokmi, zaisťujeme robustný zálohovací a recovery plán. Pretože nie je dôležité mať dáta iba zálohované, ale tiež vedieť, ako ich obnovíte. 

Obnova HW a ďalší rozvoj

Údržba existujúceho HW a návrh ich obnovy minimalizuje možnosti výpadkov serverov.